Großturwaller Musikanten<
Törökbálinti Sport Egyesület
Törökbálinti Sport Egyesület - Országos bajnokság II. forduló, Mezőtúr

2017.10.11.

A hétvégén sor került a 2017. évi HKF Országos Bajnokság II. fordulójára, melyen a Törökbálinti Sport Egyesület tanítványai és bírói is részt vettek.

A mezőtúri versenyt fáradtan, ám sikeresen zártuk, és 13 arany, 9 ezüst és 4 bronzéremmel tértünk haza.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - 2017 Open Balkán Bajnokság

2017.09.11.

Szeptember 9-én szombaton került megrendezésre Törökbecsén (Novi Becej, Szerbia) a Szerb Wushu Szövetség 2017. évi Open Balkán Bajnoksága. A versenyen 7 ország közel 200 versenyzője vett részt.

A Törökbálinti Sport Egyesületet két küzdelmi versenyző képviselte. Olivér Oláh (-65 kg) és Drobni Barnabás (-70 kg). Mindketten ARANY éremmel zárták a bajnokságot!

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - 2017. FINA Masters

2017.08.30.

Augusztus 7-től 20-ig tartott a Fina Masters, melyen a senior úszósportolók vettek részt. Orgoványi Szilvia, a Törökbálinti Sport Egyesület tagja, már fiatal kora óta műugró, a világbajnokságon két számban is indult.

Milyen számban indult, és hányadik helyezést érte el?

Igazából nem a helyezés számít, hanem, hogy az ember elindulhat egy ilyenen. Egyébként az egyméteres és háromméteres szinkron számban indultam, előbbinél 11., utóbbinál 10. helyezést sikerült elérnem.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - IV. Tradicionális Kungfu EB, Grúzia

2017.05.22.

Hazánkat 8 versenyző képviselte, a Törökbálinti Sport Egyesületből Kósa Panna, Kovács Ádám, Kovács Dávid, Oláh Roland, Oláh Olivér és Drobni Barnabás jutott ki a nemzetközi megmérettetésre. Az múlt héten zajló egy hetes verseny során pusztakezes, fegyveres és csoportos gyakorlatot is bemutattak a gyerekek, illetve Barnabás és Olivér pedig kesztyűt húzott az Európa Bajnokságon.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - XIV. Chan Wu Bajnokság, Budapest

2017.05.16.

Május 13.-án került megrendezésre az Angyalföldi Sportközpontban a XIV. Chan Wu Magyar Bajnokság.

A bajnokság különlegessége abban rejlett, hogy idén elsőként minden stílus részére nyitott volt. Közel 15 egyesület vett részt a versenyen, 110 indulóval és több mint 200 nevezéssel.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - Acélököl házibajnokság 2017.

2017.05.04.

Április 22–én ismét Szigetszentmiklóson voltunk. A már hagyományokhoz híven megrendezett bajnokságon a TSE utánpótlása 15 fővel képviselte egyesületünket, de ezen kívül 4 bírónk is segítette a bajnokság lebonyolítását. Számos gyönyörű eredményekkel térhettünk haza. Ez úton is gratulálok a versenyzőknek és köszönet a felkészítő edzőknek.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - Május 1.

2017.05.04.

Ezúttal nemcsak a kungfu szakosztály utánpótlása, hanem a szabadidő sportszakosztály Jumposai is színesítették a napi műsort. Mindkét bemutatót érdeklődve figyelte a nagyérdemű közönség.

Tovább »

TSE - Az érdi Arénában zúztak a Jumposok

2017.05.04.

A PMKIK által rendezett Érdi Nyitnikék – Tavaszi Kiállítás és Vásár keretein belül a TSE Jumposai ismét felkérést kaptak a szervezőktől. Természetesen megtiszteltetésnek vettük és örömmel elvállaltuk.

Tovább »

Törökbálinti Sport Egyesület - Czech Open International 2017.

2017.04.06.

Hétvégén (április 1-jén) került megrendezésre a CZECH OPEN INTERNATIONAL küzdelmi bajnokság. Hazánkból többen is jelen voltak a nemzetközi versenyen.

Oláh Olivér számára a szombati nap igen izgalmasra és fárasztóra sikeredett. A nap folyamán 4 kemény meccset játszott végig, majd mind a light contact, mind a full contact győzteseként zárhatta a napot. Így két aranyéremmel a nyakában térhetett haza!